Калинівська філія І-ІІ ступенів Калинівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області                                                                                                                        

Школа- не комора знань, а світоч розуму. -Усі діти не можуть мати однакові здібності. І найважливіше завдання школи - виховання здібностей.                                                                                                                                     ( В. О. Сухомлинський ) 

1950 року вперше сіли учні за парти нової будівлі Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Сьогодні: у нашій школі навчається 172 учнів .

Працює 9 класів та 3 групи продовженого дня.

Для реалізації навчально-виховного процесу та розвитку творчих здібностей учнів у школі створено належні умови:

Є такі навчальні кабінети :

- географічний;  

- інформатики; 

- української мови та літератури ;

- краєзнавчий музей.

Проблемні питання школи:

1.Формування в школярів почуття національної гідності та патріотизму.


2.Виробляти в учнів уміння і бажання вчитися.

«Обдаровані й талановиті - всі без винятку діти. Важко переоцінити роль особистості вчителя, його духовного обличчя в пробудженні й розвитку творчих здібностей, нахилів, талантів учня»

- ці слова В.О.Сухомлинського стали головним правилом педагогічної діяльності колективу нашого навчального закладу.

Історія нашої школи.

   Калинівська філія І-ІІ ступенів розпочала свою історію у 30-х роках ХХ століття як початкова школа, а в 50-х роках набула статусу семирічної школи. У 1945-1964 роках директором школи був Тюшко Степан Михайлович, який викладав російську мову та літературу. Завучем школи тоді працювала Ковтун Галина Пилипівна, яка викладала російську мову та літературу, а також німецьку мову.

У 1964 році директором школи був Куцин Федір Миколайович, тоді школа розміщувалася в трьох пристосованих приміщеннях, що знаходилися на значній відстані одне від одного. За його наполегливої участі при активній підтримці педагогічного колективу, громадськості села, місцевої влади та колгоспу імені Калініна господарським способом було збудовано нове сучасне приміщення школи. З 1994 по 2000 рік школу очолювали директор Черевко Володимир Миколайович та завуч школи Бойчук Ганна Іванівна. За ініціативою Черевко В.М. в школі було створено актовий зал та збудовано котельню з центральним опаленням.

З 2000 року і до сьогодні школу очолює ініціативний керівник Ярошик Наталія Петрівна, яка залучила до школи молодих, енергійних, працьовитих вчителів. Заступником з навчально-виховної роботи школи є Михалчич Віра Іванівна.

За вмілого керівництва директора школи було значно зміцнено матеріальну базу школи: створено нові навчальні кабінети української мови та літератури, народознавства, історії, математики, інформатики, географії,музичного мистецтва. Діють актовий зал, шкільна їдальня на 50 місць та майстерня, бібліотека, нумізматичний та етнографічні кутки, вирішено проблему закріплення спортивного залу за школою, поліпшено естетичний вигляд приміщень. У грудні 2012 року за ініціативою директора школи Наталії Петрівни та вчителя музичного мистецтва Марційчук Маріанни Юріївни в школі відкрито музей.  

Вчителі та учні 5 класу

1963-1964 н.р.

Завданя школи - навчити жити. Ми повинні виховати людину, здатну створити своє особисте життя. (П.Блонський)

Випускники 8 класу

1962-1963 н.р.

Приймай дитину з благословінням, виховуй її з любов`ю, випускай вільною. (Р.Штейнер)

Зустріч з ветеранами Другої Великої Вітчизняної війни

1985-1986 н.р.

У справі виховання варто було б подбати про те, щоб разом із піклуванням про розвиток індивідуальних здібностей кожної людини виховувати в ній почуття відповідальності по відношенню до своїх близьких. (А. Ейнштейн) 

Свято Останнього дзвінка

1975-1976 н.р.

Людина залишає себе насамперед у людині. У цьому наше безсмертя. У цьому найвище щастя і сенс життя...

В. Сухомлинський

Випускники 4 класу

1991-1992 н.р.

Класний керівник Біланич М.М., вихователь ГПД Ухаль О.М. та учні 4 класу.
Класний керівник Біланич М.М., вихователь ГПД Ухаль О.М. та учні 4 класу.

Педагогічний колектив Калинівської філії І-ІІ ступенів

2001-2002 н.р.

Тільки той стане справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що сам був дитиною.
В.Сухомлинський
 

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати