Загальношкільні заходи, конкурси, конкурси-фестивалі, виставки, позакласні виховні заходи у Калинівській ЗОШ І-ІІ ступенів.

   “Ми працю любимо, що в творчість перейшла” (М. Рильський) 

Фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!".

    У Калинівській філії відбувся фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!". Це один із улюблених конкурсів наших учнів. На фестивалі учні представили роботи в різних техніках виконання. Це і "дряпанки", і мальованки, і зернівки, і писанки виготовлені у техніці квілінгу та прикрашені бісером.

Класний керівник Рарич О.І. та учні 6 класу.
Класний керівник Рарич О.І. та учні 6 класу.

9 листопада - День української писемності та мови.

   У нашій Калинівській філії 03.11.2023 р. відбулося свято присвячене Дню української писемності та мови. Вчитель Галац Любов Миколаївна розповіла учням про виникнення писемності, першодрукарів, значення письма і книги в житті людини, про Указ Президента України про відзначення щорічно цього свята. 
   Також у 2 класі пройшов відкритий урок з української мови вчителя Біланич Марії Михайлівни.

   Виховний захід присвячений до Дня української писемності та мови у Калинівській філії. Щиро дякуємо вчителю Галац Л.М. та її вихованцям, учням, всім учасникам цікавих, творчих, креативних та інтелектуальних заходів з відзначення свята - Дня української писемності та мови! Цікаво й творчо працює учитель української мови та літератури Калинівської філії Галац Любов Миколаївна. Її уроки та факультативні заняття - взірець мудрої вчительської праці, справжнього знавця рідної мови, літератури. Любов Миколаївна обрала для себе той шлях, що допоміг їй повністю розкрити свій життєвий потенціал, стати мудрим наставником для учнівської молоді. І доказом цього є сьогоднішня відкрита виховна година на тему "І першим було слово...". Виховний захід справді був чудовий, насичений багатим матеріалом та майстерним вмінням Любові Миколаївни працювати, надавати знання, ділитися досвідом. Щиро вдячні нашим колегам за їх працю, за вміння зробити свято у такому насиченому буденному житті.

Свято присвячене Дню української писемності та мови.
Свято присвячене Дню української писемності та мови.

Святий Миколай

   У Калинівській філії відбулося свято присвячене Святому Миколаю, яке підготували класний керівник 5 класу Крегул Г.М.; вчитель музичного мистецтва Марційчук М.Ю. та учні 5-го класу. На урочистому святі учні розповіли про те, як Святого Миколая люди люблять, бо він - захисник усіх бідних, і знедолених, а найбільше люблять і шанують його діти. Для них він - почесний охоронець і завжди приходить з подарунками.

Традиція дарувати подарунки дітям на свято Миколая розповсюдилась Європою із середньовічної Німеччини. Її перейняли Австрія і Польща, а далі й Україна.

Після революційних подій другої половини ХІХ ст. на Галичині серед українського шкільництва виникла потреба в яскравому дитячому святі. Тому Святий Миколай став опікуном українських школярів. Дитяче свято потребувало текстового матеріалу - віршів, пісень, драматичних творів. Іванові Франку належить віршований переказ легенди "Чудо з утопленим хлопцем" та одноактова п'єса "Суд святого Николая". У ній постали традиційні персонажі українського миколаївського свята - ангели, помічники святого, опікуни та захисники дітей, і чорти, що намовляють Миколая не давати дітям подарунків.

Святий Миколай є другим після Бога заступником людей від усіх лих і нещасть. Все життя він ніс людям добро і милосердя. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з`являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти - і добра казка зникає, а Миколай залишається.

На святі був присутній священник отець Михаїл, який в кінці свята виступив з словами благословення, з словами наслідування добра і вчинків Миколая.

Директором школи Ярошик Н.П. було організовано благодійну акцію «Робіть Добро!», в якій вчителі та учні школи взяли активну участь: зібрали і відправили подарунки для дітей, які знаходяться у зоні АТО.

Отже, нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх. 

У Калинівській філії відбулася шкільна виставка учнівських робіт до конкурсу на тему  " Новорічний букет замість ялинки".

Учні 2-го класу та кл.кер. Піцур Надія Василівна на шкільній виставці "Новорічна композиція", 2018р.
Учні 2-го класу та кл.кер. Піцур Надія Василівна на шкільній виставці "Новорічна композиція", 2018р.

                У Калинівській філії проводилася шкільна Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!".

               Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" проводиться з метою:

- творчого, духовного та інтелектуального розвитку дітей, залучення до технічної творчості учнівської молоді;

- популяризації та пропаганди науково-технічної творчості;

- пошуку та підтримки обдарованих дітей;

- підвищення ролі технічної творчості у системі закладів позашкільної освіти.

У  школі відбулася шкільна виставка учнівських робіт до конкурсу на тему " Великодня писанка!".

Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова - це ще й музика, мелодика, барви буття, сучасна художня, інтелектуальна і мислительська діяльність народу.

21 листопада - День Гідності та Свободи

21.11.2017р.
21.11.2017р.

"Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був святом свободи, і революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Указом президента від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

У 2013 - 2014 роках в Україні відбулась безпрецедентна подія - народ повстав проти свавілля корумпованої влади. Внаслідок злочинного насильства влади проти громадян мирний протест перетворився на революційний рух, який призвів до корінних політичних змін, і в першу чергу змін у свідомості українців.

«Ми - не раби, і ніколи ними не будемо.»

«Ми з гідністю маємо нести нашу культуру та традицію.» «Нас не можна вбивати, обкрадати та обманювати.»

«Ми - єдина нація.»

«Наш шлях - до європейських цінностей»,

такі основні гасла Революції гідності.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції Гідності звання Герої України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно) було присуджено 107 особам.

Сьогодні ми з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, котрі стали символом утвердження прагнень до європейських цінностей.

І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі . І більшість з них - молоді, сильні, ті, хто лише почав жити.

На жаль, до цих пір на території нашої держави немає спокою. Після Майдану розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів.

Для збереження світлої пам'яті всіх героїв Майдану та воїнів-захисників України, які загинули за гідність і свободу нашої Вітчизни учні Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів запалили свічки.

У школі проходить виставка фотографій про ті страшні події. 

Позакласний виховний захід першокласників "100 днів у школі"

      (класний керівник Куцин Оксана Василівна,вихователь ГПД Цубера Світлана Василівна)

24.11.2017р. Першокласники.
24.11.2017р. Першокласники.
Вітання п`ятикласників.
Вітання п`ятикласників.

           «Посвята в першокласники»

У четвер 24 листопада у нашій школі був особливий день. У нашу велику дружню шкільну родину ми приймали поповнення. Це -19 дітлахів: веселих, допитливих, непосидючих .

І це - не просто дітлахи. Адже вони стали повноправними жителями шкільної країни. Відтепер вони носитимуть горде імя - школярі, а точніше - першокласники.

Наші найменші друзі - першокласники за 100 днів вже дечому навчилися.

А це - немало! Насправді вони навчилися вітатися, правильно сидіти за партою, піднімати руку, писати, читати і ще багато чого. А ще вони знають гарні пісеньки, розгадувати загадки, розказувати віршики. Крім того, першокласники вивчили головні правила школярів, і пообіцяли чемно виконувати їх.

В кінці свята класний керівник Піцур Н.В. порадила першокласникам бути у класі справжніми друзями - однокласниками, бо шкільна дружба - це святе, можна сказати - не все життя.

Вітаємо вас, дорогі діти! Віднині ви носитимете горде ім'я - першокласники.

Любіть свою школу та будьте гарними учнями. Нехай пишаються вами батьки, вчителі, наша рідна країна - Україна.

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати